Wpisy użytkownika Gavot i spółka z dnia 31 stycznia 2016

Liczba wpisów: 1

gavociuszekpimpuszek
 
Gavot i spółka: Gavot: Heeeej!!!!! Tak wiem nie było nas. Szkoda. Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze w ogókle wchodzi. Mam taką nadzieję.Jeżeli tak to dziękuję. A tak w ogóle top u Ramzesa jest przyjaciółka (Ridley!!!). I coś im dzisiaj odwaliło obejrzały całe Equestria Girls porysowały pooglądały arty z Homestuck'a, Star Wars i Percy'ego. Były w sobotę na Star Wars (Ramzes: DRUGI RAZ! :D). No i Ramzes dzisiaj wchodzi i patrzy a tu dzisiaj mija 365 dni od założenia bloga! Wypadało by więc podziękować. Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni tym którzy odwiedzali ten blog przez caaaały ten rok! Mam nadzieję że utzrymamy się jeszcze jeden rok i jeszcze następny i mam nadzieję że Wy też macie taką nadzieję!
Ramzes: Powinieneś przestać nadurzywac słowa "nadzieja". *rzuca Gavotowi Słownik Synonimów*
Sisi: I pamiętaj żeby uczyć się ortografii bo inaczej dłuższe wpisy będziesz pisać conajmniej godzinę jak będziesz sprawdzać każde słowo w słowniku.

OK O CO DZIŚ CHODZI ZE SŁOWNIKAMI?!

Gavot: No i w ogóle jestem szczęśliwy że Sobie jakoś tu radzimy. Zaraz będziemy mieli 5000 odwiedzin. Dobijmy!
Ramzes: Możliwe że jutro wstawię jakieś zdjęcia bo teraz nie mam za bardzo co o dwudziestej trzecie... właściwie to jest już następny dzień. Możemhy powiedzieć że ten blog trwa cały rok przestępny!
Sisi: Jako że zdjęć nie ma to na razie pooglądajcie te rzeczy które trzeba obejrzec koniecznie bo inaczej... Inaczej niejaka Feferi przyjdzie do was z całą armią urządzeń AGD!!! Mam nadzieję że to Was przekonało. Zapraszam do oglądania:


(Ramzes: Ta piosenka zawsze będzie mi się kojarzyła z Mediolanem ^^)

Dobranoc!
~Gavot i Spółka